10 Najdziwniejszych List Dubizzle

10 Najdziwniejszych List Dubizzle

Wszyscy wiemy, że można znaleźć właściwą ofertę, i spędzić godziny przechodząc przez setki tysięcy list na klasyfikowanej stronie reklamowej Dubizzle. Portal internetowy z drugiej ręki stał się czymś z instytucji w Dubaju, z prawie wszystkimi mieszkańcami przekraczającymi swoje anale w jakimś momencie lub innym, niezależnie od tego, czy chodzi o meble, nowy samochód, prace lub cokolwiek między nimi.

Ale jakie są najdziwniejsze listy, które prawdopodobnie znajdziesz w Internecie? Dobrze, postawiliśmy je bezpośrednio do nich i wyzwanie Dubizzle, aby podkreślić ich dziesięć najbardziej dziwnych list.

1) Prawdziwy, prawdziwy samolot

Dla chłodnego Dhs16.5 milionów dodaj za darmo, można zapakować samolot Boeing 747 z 1978 roku. Gdziekolwiek ukryte w Barsha Heights, zabawa wziąć to w górę i wyciągnąć go w dół Sheikh Zayed Road.

2) Samochód za darmo dla każdego, kto będzie się nim dbać

Doskonały samochód, prawdopodobnie? Być może nie, ale znowu, bawić się, że w dół Sheikh Zayed Road. Oh, i to nie jest naprawdę darmowe – istnieje depozyt bezpieczeństwa Dhs3,500 wymagany dla tego starego biegacza.

CEN B6 – Toyota Land Cruiser z 2011 roku

Tylko w przypadku, gdy naprawdę zdenerwowałeś niewłaściwą osobę, ten nienaruszalny Land Cruiser zobaczy cię w porządku dla twojego wyjazdu. Wygląda na to, że jest to tylko Dhs1,000, który jest albo absolutnym kłamstwem, albo masowym typem.

4) Płynny kondensator

Jeśli czekałeś na ostatni fragment dla Twojego DeLoreana dla dobroci wie, jak długo, ten kondensator przepływu prawdopodobnie zrobi trik. Spalić tego złego chłopca i zabrać się z powrotem do lat 50. Tylko Dhs100,000 i jego.

5) Złoty pokój

Trzymaj dziecko spokojnie i wygląda fantastycznie z tym złotym głupcem. Tylko Dhs3,500.

6) Obciążenie plastikowymi butelkami

Podobnie jak ty, uwielbiamy poczucie powrotu do domu z długiego dnia w pracy, wrzucania się na koniu powietrznym, wyrzucania naszych butów i gotowania się na masowym pudełku brudnych plastikowych butelek. To prawda? Życie marzeń dla Dhs1.

7) Złota figurka Frog

Bo dlaczego nie? Ta chłodzona mała fella przypuszcza, że przynosi szalone szczęście wszystkim, co dotyka. Istnieje dobra szansa, że właściciel po prostu próbuje swojego szczęścia, publikując go na Dhs3,672,950. Jak dotarł do tej liczby, nie wiemy, lub dlaczego musiał go sprzedać, jeśli to przyniosło mu tak dużo szczęścia. Albo dlaczego ma złoty grzbiet, który warto kilka mil na pierwszym miejscu.

8) Cykl światła z Tronu

To nie jest fałszywe. Motocykl z Tron (z napędem silnika Suzuki 996cc) jest całkowicie drogi godną, uliczną bestią, na której jazda leży horyzontalnie, a zipsy wokół są całkowicie Tron. A dla Dhs165,000 jest to około 25 procent tańsze niż teraz wyłączone modele sprzedawane.

Czy jest to… amfibowy limon?

Yup, to jest coś, i można go kupić. To będzie kosztować Dhs15 milionów, ale będzie to całkowicie warte.

10) Konto Pokémon Go

Jesteśmy pewni, że Pokémon Go został stworzony w celu wyciągnięcia dzieci uzależnionych od ekranu z kanapy i do nudnej starej rzeczywistości – chociaż prawdziwy świat powiększony z Pikachu i Squirtle, czyniąc rzeczy trochę bardziej interesujące. Jaka jest przyjemność robić to samodzielnie, kiedy możesz po prostu kupić udany rachunek i udawać, że zrobiłeś pracę samodzielnie? Dhs1,500 kupi ci ten fałszywy brag.


Leave a Reply

Your email address will not be published.